Prowadzą:
Gosia Stańczyk, psycholog
Agnieszka Stein, psycholog

Bezpłatny dostęp do webinarium zakończył się. Obecnie webinarum jest dostępne dla Uczestników kursu  Relacja bez kar i nagród dla profesjonalistów. Można jeszcze dołączyć.

Wspieranie rodziców i dzieci w duchu Rodzicielstwa Bliskości

 

Jak wspierać rodziców w odchodzeniu od kar?

  • Jak im pomagać, jak ich nie oceniać.
  • Czy potrzebujemy argumentów?
  • Jaki cel realizuję?
  • Jakich narzędzi używać, by pomagać rodzicom znajdować nowe rozwiązania i strategie?

Agnieszka Stein o webinarium:

Kiedy chcemy wspierać innych dorosłych w zmianie, na przykład takiej jak odchodzenie od nagród i kar, potrzebujemy narzędzi, które pomogą nam wyjść z modelu, na którym opierają się nagrody i kary. Potrzebujemy nauczyć się rezygnować z oceniania i krytykowania. Z postawy, która stawia nas ponad drugą osobą, z dzielenia zachowań na dobre i złe, właściwe i niewłaściwe. Potrzebujemy odejść od perspektywy zmieniania ludzi na perspektywę wspierania ich w zmianie. Temu będzie służyć nasze webinarium.”

Webinarium jest otwartą częścią kursu online „Relacja bez kar i nagród – wersja dla PROFESJONALISTÓW”, który dla Was szykujemy. Bezpłatnie można obejrzeć je na żywo, w dniu emisji. Przez kolejne 3 dni, osobom zapisanym na webinarium, dostępne będzie także jego nagranie. Po tym czasie webinarium będzie dostępne tylko dla uczestników kursu online.